Maraton nartorolkowy i bieg trailowy

w sercu Borów Tucholskich.

Najnowsze aktualności

KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY

KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY

UWAGA!
W związku z rozpoczynającym się wydarzeniem Arena Sworn5 – Summer Nordic Festival, które odbędzie się w dniach 12-14.08.2022 w Swornegaciach przedstawiamy najważniejsze informacje związane z naszą imprezą:

TERMINARZ BIEGÓW
✅ PROLOG STYLEM DOWOLNYM 3 km -(piątek) godz. 16:30. Uwaga! To jedyne zawody, które mają start w innym miejscu niż meta. Na miejsce startu należy udać się bezpośrednio na rolkach (3 km do polany startowej pozostałych biegów).
✅ BIEG STYLEM DOWOLNYM 9 km (piątek) godz. 18:45
✅ MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS 30 km (sobota) godz. 10:00
✅ BIEG STYLEM DOWOLNYM – 24 km (niedziela) godz. 11:00
✅ BIEG DZIECI – 2 Km (sobota) godz. 12:45
✅ BIEG NA NARTOROLKACH TERENOWYCH (sobota) – Zapowiadana trasa zbliżona do trasy zeszłorocznej.Przewidziany dystans ok. 21-25 km. godz. 12:00

INFORMACJE DOT. ZAPISÓW
– Zapisy w systemie elektronicznym zostały zamknięte.
– Na wszystkie zawody z wyjątkiem MISTRZOSTW POLSKI MASTERS w ramach FISCHER CUP będzie możliwość zapisania się na miejscu w biurze zawodów. Obowiązywać będzie podwyższona opłata startowa zgodna z regulaminem.

BIURO ZAWODÓW
– Biuro zawodów zostanie otwarte w piątek, sobotę i niedzielę 1,5 h przed startem. W pierwszej kolejności prosimy o odbiór pakietów startowych osoby, które startują w całym cyklu touru oraz poszczególnym biegu. W drugiej kolejności jeżeli to możliwe zapraszamy po odbiór osoby startujące tylko w kolejnych w dniach. Taka kolejność pozwoli usprawnić działanie biura zawodów.

KONTROLA SPRZĘTU
– Kontrola sprzętu dot. biegów stylem dowolnym odbędzie się bezpośrednio przed startem i będzie prowadzona przez specjalistę z najlepiej zaopatrzonego w Polsce sklepu www.nartorolkowy.pl
– Za kontrolę sprzętu w nartorolkach stylem klasycznym odpowiadać będzie Jakub Cieślar z Fischer Ski Kraków.

PARKING
– tradycyjnie powstaną dwa parkingi P1 – na polanie startowej (prosimy o zgrabne parkowanie aut), oraz P2 naprzeciwko Leśniczówki Chociński Młyn. KATEGORYCZNIE ZABRANIA SIĘ PARKOWANIA AUT WZDŁUŻ DROGI ASFALTOWEJ! DROGA PRZECIWPOŻAROWA!

MAPKI TRAS

Trasa


Trasa terenowa zostanie opublikowana osobno do końca dnia dzisiejszego. Obecnie trwają prace w terenie nad jej wytyczeniem.

AKTUALNY PROGRAM ZAWODÓW

Program

SPŁYW KAJAKOWY
– Zostały wykorzystane wszystkie miejsca na poniedziałkowy spływ kajakowy. Wszystkie osoby, które są chętne do wzięcia udziału w spływie będą mogły wpisać się na listę rezerwową w biurze zawodów. Udział tych osób będzie możliwy tylko i wyłącznie w przypadku rezygnacji osób wcześniej zapisanych.

DOJAZD NA MIEJSCE ZAWODÓW I MIEJSCE CEREMONI ROZDANIA NAGRÓD

Kontakt

Życzymy wszystkim miłego weekendu i udanych startów.