Maraton nartorolkowy i bieg trailowy

w sercu Borów Tucholskich.

Najnowsze aktualności
 

Kajaki

SWORNEGACIE

Wracamy do korzeni! Wielu uczestników pierwszej edycji pamięta jeszcze integracyjny spływ kajakowy rzeką Brdą, który odbył się na zakończenie wtedy SWORNERACE60. To były niezapomniane i wspaniałe chwile.

Grzechem było by wspólnie nie skorzystać z wolnego poniedziałku 15.08.2022 (Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny). Dlatego też umożliwiamy wspólne wypożyczenie kajaków, aby cieszyć się błogim relaksem na wodzie, wśród pięknych i majestatycznych Borów Tucholskich.


Informacje dot. spływu kajakowego dla uczestników z osobami towarzyszącymi oraz innych wszelkich osób zaangażowanych w organizację Arena Sworn5:

  • Data: 15.08.2022, godzina zbiórki 10:30.
  • Miejsce zbiórki: Swornegacie ul. Międzymostowa vis a vis Chaber Apartamenty (działka nad Brdą z niebieskimi kajakami).
  • Koszt uczestnictwa: 30 zł od osoby (na koszt składa się miejsce w kajaku + transport na miejsce rozpoczęcia spływu).
    Płatność tylko i wyłącznie gotówką na miejscu.
  • Ze względu na ograniczoną liczbę zarezerwowanych kajaków prosimy o rezerwację w parach (kajak dwuosobowy). Pozostałe pojedyncze osoby zostaną przypisane wraz z innymi do poszczególnych kajaków.
  • Zakończenie spływu: około godziny 13:30-14:00 (w zależności od tempa).


Trasa spływu kajakowego:

Początek spływu zaplanowano w miejscowości Śluza. Trasa wiedzie malowniczą i krętą rzeką Zbrzycą, którą pokonamy z prądem (ok. 1:15 h), wpadającą do Jeziora Witoczno (czas przepłynięcia jeziora – ok. 30 min). Ostatni odcinek spływu, który zakończy się w miejscu zbiórki (w centrum wsi Swornegacie) prowadzi rzeką Brdą. Uwaga! ten odcinek, który nie powinien zająć więcej jak 30 min, należy pokonać pod prąd. Trasa jest łatwa i przyjemna. Nie powinna sprawić żadnych trudności osobom początkującym, nieobytym z kajakami.


Zapisów można dokonać mailowo pod adresem: kajaki@swornenordic.pl
lub telefonicznie pod ogólnym nr telefonu: 797 038 347 – Krzysztof Myk (preferujemy kontakt mailowy). Dodatkowo w przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zapisania się w biurze zawodów (do wyczerpania puli)  UWAGA! Liczba kajaków jest ograniczona do 20 sztuk (40 osób). Obowiązuje zasada pierwszeństwa. W przypadku wypełnienia limitu zarezerwowanych kajaków dołożymy wszelkich starań aby tę liczbę zwiększyć lecz na chwilę obecną nie możemy zagwarantować czy przyniesie to oczekiwany skutek.

Postaw na relaks i regenerację wśród natury. Życzymy udanych startów i miłego spływu.

SPONSOR TYTULARNY
Arena Advisory
SPONSORZY GŁÓWNI I TECHNICZNI
Skiroller.pl
SPONSORZY
PARTNERZY
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE
0_logo_gminachojnice2
Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Chojnice.
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY MEDIALNI